Člen cechu pokrývačů, klempířů a tesařů

marousek@mafes.cz

+420 603 410 667

Kontakty

Jaroslav Maroušek - Mafes

Potřebujete využít služby spolehlivého a cenově přijatelného pokrývačství, klempířství či tesařství? Česká firma MAFES se již od roku 1992 zaměřuje právě na pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Zároveň je firma členem cechu pokrývačů, klempířů a tesařů. Dbáme na kvalitu použitých materiálů i odvedené práce, vždy dodržujeme termíny. Hlavní sídlo máme v Praze, ale realizujeme zakázky po celých Čechách.

Cech klempířů, pokrývyčů a tesařů ČR Cech klempířů, pokrývyčů a tesařů ČR.


Pokrývačské práce

Realizujeme nové střechy nejrůznějších typů, ale provádíme také opravy a rekonstrukce střech stávajících. K pokládce používáme různé typy střešních krytin – betonové, pálené, plastové, kamenné, plechové, asfaltové pásy, střešní fólie aj. Spolupracujeme s osvědčenými dodavateli materiálů (BRAMAC, TONDACH, ISOLA, LINDAB, SATJAM, IKO, CEMBRIT a další). Zaručujeme dlouhou životnost a kvalitu našich střech a střešních krytin.

Klempířské práce

Pro naše klempířské prvky používáme různé druhy materiálů (TITANZINEK, POZINEK, LINDAB, poplastované plechy). Vždy dbáme na kvalitu materiálů i provedených prací. Mezi naše klempířské služby patří oplechování fasád a střech, lemování komínů apod. Provádíme výrobu i montáž veškerých klempířských prvků, montujeme klempířské systémy (STABICOR, LINDAB apod.).

Tesařské práce

Při realizaci či opravě střech stavíme nové krovy nebo pouze opravíme staré. Mezi tesařské práce také patří pokládka štípaných šindelů či bednění a latování střech. Veškeré naše tesařské prvky vždy dostatečně impregnujeme proti houbám, plísním a škůdcům.

Střešní fólie

Dodáváme střešní fólie „kontaktní“ (mohou se dotýkat isolace) i nekontaktní. Pracujeme s výrobky Dörken, Tyvek, Juta, Nicolon i jinými dle přání zákazníka.

Střešní okna

Dodáváme a montujeme okna včetně doplňků firem Velux, Roto, Prima Fenestra, Fakro aj.

Další služby

Mezi naše další služby spadají opravy komínů, komínové lávky, instalace a revize hromosvodů aj.

Střechy na klíč

Potřebujete střechu na klíč? Kontaktujte nás a my vám uděláme nabídku na míru.

Jsme také tesaři

Provádíme nejen pokrývačské a klempířské práce, ale také tesařské práce. Stavíme nové střešní konstrukce, rekonstruujeme střechy, stavíme či opravujeme krovy, pokládáme štípané šindele, provádíme latování střech apod. Vše precizně impregnujeme, což zajistí dlouhou životnost dřeva a vysokou odolnost proti houbám, plísním a škůdcům. Sídlíme v Praze, zakázky však realizujeme po celých Čechách.


Sídlo:     Čiklova 11, 128 00 Praha 2

IČ:          45268347
DIČ:        CZ531120176

Tel.:        224 938 205
Tel./fax: 261 214 781
Mob.:      603 410 667

E-mail:    marousek@mafes.cz
Web:       www.mafes.cz