Člen cechu pokrývačů, klempířů a tesařů

marousek@mafes.cz

+420 603 410 667

Tesařské práce

Česká firma Mafes se již od roku 1992 zaměřuje na tesařské a pokrývačské práce, které spolu úzce souvisí. Specializujeme se na střechy – stavíme a renovujeme střechy, krovy, ale stavíme také pergoly či zahradní altány.

Jsme parta zručných a spolehlivých řemeslníků (tesaři, pokrývači i klempíři) a za kvalitu své práce i použitých materiálů ručíme dobrým jménem firmy. Naše střecha vám bude sloužit dlouhá desetiletí.

Nahlédněte do našich referencí a ujistěte se kvalitou našich služeb. Tesařské práce nabízíme přímo v Praze, ale i v širokém okolí.

Tesařství a přehled služeb

  • krovy – krov je nosná konstrukce střechy a musí snést zatížení střešní krytiny; stavíme nové krovy pro střechy, provádíme opravy starých krovů, úpravy krovů pro půdní vestavby aj.
  • opravy a rekonstrukce střech – provádíme veškeré opravy a kompletní rekonstrukce různých druhů střech
  • nové střechy – realizujeme nové střechy pro novostavby i na staré objekty včetně demontáže starých střech
  • dřevostavby, pergoly, altány – na zakázku vyrábíme a montujeme zahradní dřevostavby, pergoly, altánky, zahradní domky, garážová stání aj.
  • dřevěné obložení, podbíjení říms
  • truhlářské práce – palubkové obložení stěn a podhledů, dřevěné ploty, kadibudky, dřevěné stropy, dřevěné schody, vrata, šalování schodišť, patra na spaní aj.

Pokládka střešní krytiny

Kromě tesařských prací provádíme také pokrývačské práce, které na tesařské práce přímo navazují. Odborně vám položíme jakoukoliv střešní krytinu, poradíme s výběrem materiálu a doporučíme osvědčeného výrobce v rámci vašich cenových možností.

Jsme parta zkušených a zručných řemeslníků (tesaři, pokrývači, klempíři) a za kvalitu své práce ručíme dobrým jménem firmy. Vždy dodržujeme dohodnuté termíny a ceny v průběhu prací nenavyšujeme. Kontaktujte nás, těšíme se na oboustranně spokojenou spolupráci.