Člen cechu pokrývačů, klempířů a tesařů

marousek@mafes.cz

+420 603 410 667

Co umíme?

Ať už sháníte firmu na položení nové střechy, nebo jen pár pokrývačů na její opravu, rádi se postaráme o kompletní realizaci vašich plánů.

Stavíme střechy se vším všudy – od krovů přes laťování až po okapy a hromosvody.

Naše členství v Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů ČR je pro vás navíc zárukou, že za své peníze získáte skutečně profesionální služby.

Pokrývačské práce

Postavíme vám novou střechu nebo opravíme tu současnou. Od roku 1992 se zabýváme pokládkou střešních krytin, opravami střech i jejich rekonstrukcemi. Dodáváme také střešní fólie a moderní střešní okna VELUX.

Základem našich střech jsou kvalitní krytiny od osvědčených výrobců

Klempířské práce

Zaměřujeme se na lemování komínů, instalace okapů a oplechování střech. V naší nabídce najdete klempířské prvky z titanzinku, pozinku, mědi, poplastovaného plechu i jiných materiálů.

Tesařské práce

Zajišťujeme výrobu a montáž krovů, pokládku štípaných šindelů a laťování střech. Pracujeme s kvalitním dřevem, které nezapomínáme impregnovat proti houbám, lísním i škůdcům.

Nové střechy na klíč

Výstavba střechy na klíč přináší majitelům nemovitostí nesporné výhody. Minimum starostí, rychlá realizace a příznivé ceny jsou jen některé z důvodů, proč se vám vyplatí přenechat kompletní řešení střechy naší firmě.

Stále váháte?

  • Jsme řádnými členy Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů. Působíme nejen v Praze, ale i po celé České republice.
  • Cenové kalkulace a odborné konzultace nabízíme zdarma.
  • Zaměstnáváme šikovné řemeslníky s mnohaletou praxí v oboru.
  • Garantujeme vysokou kvalitu všech poskytovaných služeb.

Kde sehnat zkušené pokrývače, klempíře a tesaře?

Prohlédněte si naše reference a přesvědčte se, že máme s realizací různých typů střech bohaté zkušenosti. Pokud chcete zjistit přesnou cenu pokrývačských, klempířských či tesařských prací, neváhejte nás kontaktovat ještě dnes.

Velmi rádi vám připravíme nezávaznou kalkulaci.