Člen cechu pokrývačů, klempířů a tesařů

marousek@mafes.cz

+420 603 410 667

Pokrývačské práce

V Praze a širokém okolí provádíme klempířské práce všeho druhu. V moderní klempířské dílně sami vyrábíme klempířské prvky a následně zajistíme jejich montáž. Pracujeme s širokým spektrem materiálů, které nakupujeme od osvědčených dodavatelů.

Zaměstnáváme zkušené a spolehlivé klempíře, vždy dodržujeme dohodnuté termíny. Zaručujeme vám kvalitu provedení i Firma Mafes realizuje pokrývačské práce v Praze a širokém okolí. Postavíme vám novou střechu na klíč, opravíme střechu stávající nebo zajistíme pouze pokládku střešních krytin a údržbu střechy.

Zaručujeme vám kvalitu pokládky i vybraných materiálů. Rádi vám na základě našich zkušeností poradíme s výběrem střešní krytiny a s výběrem výrobce. Ruku v ruce s pokrývačskými pracemi nabízíme také tesařské a klempířské práce.

Výběr druhu střešní krytiny je pro střechu velmi důležitý.

Ať už chcete jakoukoliv střechu, můžete se na nás obrátit - provádíme pokládku všech druhů střešních krytin - betonové, pálené, plechové, plastové, bitumenové, asfaltové i kamenné krytiny. Každý materiál má svá specifika, různou délku životnosti, náročnost pokládky i cenu pořízení.

Pro pokládku používáme materiály nejčastěji od těchto firem: Bramac, Tondach, KM Beta, Isola, Lindab, Satjam, IKO, Tegola, Icopal, Ruukki, Coversys, Ardesia, Skantak, Betonpres, Cembrit.

Šikmé střechy Šikmé střechy jsou střechy se sklonem větším než 5°. Právě na tomto sklonu závisí výběr vhodné střešní krytiny. U šikmých střech se nejčastěji používají pálené či betonové tašky, asfaltové pásy, betternit, etternit nebo plechové krytiny. Naši pokrývači provedou pokládku střešní krytiny na jakýkoliv typ střechy - sedlové, valbové, pultové i obloukové střechy.

Ploché střechy Pro ploché střechy se obecně používají povlakové střešní krytiny. Jedná se buď o asfaltové pásy nebo fólie. Nejčastěji pokládáme modifikované asfaltové pásy, polyolefínové fólie a fólie z měkčeného PVC. Pokládáme i kulaté tvary střešních plášťů.

Pokrývačské práce - další služby Pro představu o poměru kvalita - cena nahlédněte do našich referencí a také na orientační ceník. Kromě pokládky střešních krytin provádíme také následující služby:

  • montáž střešních oken
  • zateplení střech
  • klempířské práce
  • tesařské práce
  • opravy komínů, komínové lávky aj.os.