Člen cechu pokrývačů, klempířů a tesařů

marousek@mafes.cz

+420 603 410 667

Klempířské práce

V Praze a širokém okolí provádíme klempířské práce všeho druhu. V moderní klempířské dílně sami vyrábíme klempířské prvky a následně zajistíme jejich montáž. Pracujeme s širokým spektrem materiálů, které nakupujeme od osvědčených dodavatelů.

Zaměstnáváme zkušené a spolehlivé klempíře, vždy dodržujeme dohodnuté termíny. Zaručujeme vám kvalitu provedení i použitých materiálů - nejlepší reklamou je dobré jméno firmy a ústní doporučení.

Klempířské práce - výroba na zakázku Vyrobíme vám na zakázku přesně to, co potřebujete, včetně atypických klempířských prvků. Používáme tyto materiály: titanzinek, pozinek, měď, Lindab, hliník, Prefalz, ocelový plech, nerez, tahokov aj.

Naše klempířské výrobky

Plechové výrobky na míru. Plechové vany, květináče, dvířka, police, krabice, krbové střechy, komínové stříšky, kryty digestoří apod.
Parapety, žlaby, svody, okapy. Parapety na míru, hranaté žlaby a svody, úžlabí, okapnice, římsy, podkladní plechy aj.

Lišty, zakrývky, oplechování. Závětrné, tmelící i omítkové lišty, atiky a zakrývky, lemování, oplechování stolů, dveří, sloupů apod.

Další klempířské výrobky. Ventilace, chrliče, redukce i další výrobky, které si budete přát. Provádíme nejen klempířské práce, ale také tesařské a pokrývačské práce. Rádi vám postavíme kompletně novou střechu nebo zajistíme její rekonstrukci.

Naší velkou výhodou je fakt, že si klempířské prvky vyrábíme sami. Můžeme tak použít optimální výrobky pro konkrétní klempířské práce. Často provádíme následující klempířské práce:

  • montáže venkovních parapetů
  • odstraňování starých okapů a montáž nových okapů
  • oplechování střech, komínů
  • lemování a olištování při rekonstrukcích fasád
  • pokládka plechových střešních krytin i další pokrývačské práce
  • oplechování soklů, plotů, spár apod.

Realizujeme i související služby, jako jsou opravy komínů, montáž a revize hromosvodů, komínové lávky aj. Podívejte se na naše reference a také na orientační ceník.

Zjistíte, že naše firma Mafes provádí kvalitní klempířské práce za překvapivě příznivé ceny. Těšíme se na oboustranně spokojenou spolupráci.